7000m2
KAPALI ALAN
41
ÇÖZGÜLÜ ÖRME MAKİNASI
10.000kg
GÜNLÜK ÜRETİM
1.257
MUTLU MÜŞTERİ

 ‘KALİTE,YENİLİK,ESTETİK,ZERAFET,SANAT VE ÖZGÜNLÜK’

Raşel Teknik Mühendislik Hizmetleri San.Ve Tic.Ltd.Şti 2004 yılında SAKİN ALTINDİŞ tarafından kurulmuştur. 2007 yılında SÖNMEZ A.S.F İplik Dokuma ve Boya San A.Ş. ile ortaklık yapısı kurulmuş olup halen Sönmez Holding Bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.Fantazi örme kumaş imalatında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uygun fiyat ve geniş ürün çeşitleriyle yerli ve yabancı konfeksiyon imalatçıları ve kumaş toptancılarıyla olan samimiyete ve güvene dayalı uzun vadeli ilişkileriyle sektöründe iyi bir yer edinmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Her türlü çözgülü raşel örme kumaş imalatını, profesyonel ekibi ile gerçekleştiren Raşel Teknik her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek müşterilerine en iyiyi en uygun fiyata sunma prensibiyle hareket etmektedir.


7000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikamızda 41 adet Raşel Örme Makinası bulunmaktadır. Yılda 11 milyon mt. Kapasitesi olan Raşel Teknik Mühendislik Hizmetleri, jakarlı, atkılı, dantelli ve düz makinelerde 50 denye ila 1800 denyelik arasında kadınlar, spor ve ev tekstili için kumaşlar üretmektedir.Günlük üretim kapasitemiz ortalama 8000 ila 12.000 kg arası olup teknolojimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Üretilen kumaşlar isteğe göre ham veya boyalı olarak müşteriye sunulmakta ayrıca kendi modellerinin yanında özel siparişleri de özenle, gizlilik prensiplerini göz önünde tutarak yapmaktadır. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşteri portföyünü her geçen gün artırarak kararlı adımlarla, istikrarlı bir şekilde kendine çizdiği yüksek hedeflere doğru ilerlemenin hazzını yaşamaktadır. Yıllardır kaliteli ürününün uygun fiyatla arz edilmesi fikrini kendine ilke edinen Raşel Teknik, müşterilerinden aldığı destekle hedefine ulaşmak için yürüdüğü yolda attığı adımların doğruluğundan emin olmuştur.Firmamızda polyester pamuklu, akrilik, viskon, fantazi, naylon başta olmak üzere çok çeşitli ipliklerle üretim yapılmakta olup, Jakarlı, Raşel ve çözgülü örme dantel 42 tarak ve Atkılı makinalarda bayan giyim,astarlı ,tül ve abiye kumaşların yanısıra döşemelik, perdelik ve masa örtülerine uzanan geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. 


Üretimimizin %60 ini başta Fransa, İtalya, İspanya, İngiltere, olmak üzere birçok avrupa ülkesine ihraç etmekteyiz. Ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi konusunda sektörün lider firmalarından Raşel Teknik olarak ilkemiz müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmaktır. ZARA, C&A , NEXT, MANGO, MS MODE, H&M, GERRY WEBER, BERSHKA, TESCO, MARK’S&SPENCER, MONSOON&ACCESSORIZE, PIMKIE, GUESS, RIVER ISLAND, SAINSBURY’S, , S’OLIVER, DEBENHAMS, DOROTHY PERKINS, MASSIMO DUTTI, STRADIVARIUS,  QUE, NETWORK, NEW LOOK, EL CORTE INGLES, PEACELOVE WORLD,


Bunlar bilinen markalardan yalnızca birkaçı.


SERTİFİKALARIMIZ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAYAN GİYİM

Tekstil sektörünün lokomotifi, sektörün ürün çeşitliliği bakımından en geniş kolu Bayan giyim RAŞEL TEKNİK farkıyla hizmetinizde. Trendleri anlık izliyor ve yenilikleri ürün gruplarımız arasına dahil ediyoruz.

Ürünleri İncele
DÖŞEMELİK

Türkiye’nin en kaliteli ve zengin içerikli döşemelik kumaş çeşitlerini bulabileceğiniz Döşemelik kumaşta örgüsü, doğallığı ve dokuma kalitesiyle aynı konforu yıllar boyunca ilk günkü gibi yaşatacak kumaşlar için Raşel Teknik.

Ürünleri İncele
DANTEL

Bugün Raşel Teknik olarak dantel kumaşlarda sizlerin ihtiyaçlarını modern tasarımlar, özgün modeller ve sağlam altyapımızla birleştirerek en iyi biçimde karşılamaya çalışmaktayız.

Ürünleri İncele
MASA ÖRTÜSÜ

Raşel teknik olarak masa örtüsü alanında geniş ürün yelpazesi, vaktinizin tümünü geçirdiğiniz; çalıştığınız, dinlendiğiniz, sevdiklerinizle vakit geçirdiğiniz, uyuduğunuz ve hayaller kurduğunuz yaşam alanınızda huzurlu bir ortam yaratmayı amaçlıyor ve koleksiyonundaki her bir parçayı bunu düşünerek hazırlıyor.

Ürünleri İncele

Vizyonumuz

Gelecek için yol haritamız çevreye ve insan hayatına saygı üzerine kurulmuştur. Sadece uygun değil aynı zamanda güvenlik, koruma, rahatlık ve güzelliği sağlayan nesiller için gelecekte sağlıklı, mutlu ve rahat bir hayata katkıda bulunmak için çözümler ve ürünler geliştirmeye ve yenilik yapmaya söz veriyoruz.

Misyonumuz

Gelecekteki yol haritamızda, uzman ekibimizle ürün ve çözümler geliştirmek için var olan çevre ve insan yaşamına saygı temelinde inşa edilmiştir. Sadece uygun değil aynı zamanda güvenlik, koruma, rahatlık ve güzelliği sağlayan nesiller için gelecekte sağlıklı, mutlu ve rahat bir hayata katkıda bulunmak için çözümler ve ürünler geliştirmeye ve yenilik yapmaya söz veriyoruz. tekstil endüstrisi, tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, tüm paydaşlara açık bir iletişim sağlamak, beklentilerinin ötesine geçmek ve sürekli güvenini kazanmak için çalışmaktır. Bu misyonumuz ve başarımızın temeli.